
Een betrouwbare mobiele netwerkverbinding voor The Day Before Tomorrow
The Day Before Tomorrow slaagt er elk jaar in zijn bezoekersaantal te vergroten en grote namen naar het Kasteel van Brasschaat te lokken om te genieten van hiphop, house en popmuziek.
Tijdens zo’n festival zijn er heel wat verschillende toepassingen die niet zonder internet kunnen: internet voor de organisatie, camera’s, ticketscanners, live rapportages, een livestream… maar ook cashless payments. Om de betalingen efficiënt te laten verlopen, is een krachtig netwerk rondom het Kasteel van Brasschaat dus cruciaal.
Downloads:
Gerelateerd nieuws
Veiling voor toewijzing van 5G-spectrum vindt plaats in juni 2022
Op 14 januari lanceerde het BIPT (Belgisch Instituut voor Postdiensten en Telecommunicatie) een oproep tot kandidaatstelling voor het toekomstige radiospectrum van 5G. De veiling zal plaatsvinden in juni 2022.
Samenwerking tussen TowerEye en Citymesh
Citymesh en TowerEye gaan een partnership aan, gericht op tijdelijke private 4G-, en LTE- en 5G verbindingen voor festivals en andere evenementen.
Citymesh zorgt binnenkort voor connectiviteit in de Cegeka Arena van KRC Genk
Een gloednieuwe naam voor de Luminus Arena in Genk: het voetbalstadion wordt de komende 10 jaar omgedoopt tot de Cegeka Arena. Er zijn grootse plannen voor de Cegeka Arena: deze wordt het allereerste 5G-stadion in het land. En waar 5G is, daar is Citymesh.
Citymesh dingt mee om de volwaardige vierde telecomoperator te worden
De Belgische telecomoperator Citymesh, dat vorig jaar zijn krachten bundelde met het IT-bedrijf Cegeka, stelt zich kandidaat voor het volledige spectrum pakket dat in de veiling wordt voorbehouden voor een vierde operator.
GBA oordeelt: “Footfall AI is een goed voorbeeld van ‘data protection by design’”
De Belgische gegevensbeschermingsautoriteit (GBA) oordeelt dat de Footfall AI-oplossing van Citymesh door ontwerp een goed voorbeeld is van hoe passantentelling moet werken.
Vlaamse vaccinatiecentra vertrouwen op Citymesh connectiviteit
Citymesh voorziet de connectiviteit in acht Vlaamse vaccinatiecentra, waaronder het centrum Flanders Expo en in het Brugse Boudewijnpark.
Now this is it.
Time for action.
Onze samenwerking start hier! Neem contact op met ons team van netwerkprofessionals en vertel ons jouw opdracht. Wij zullen samen met jou de beste oplossingen selecteren en tillen jouw organisatie zo naar een hoger niveau.